Nervo

Cześć, jestem Nervo!
Pomimo młodego wieku zajmuje się projektami graficznymi już od kilku dobrych lat. Doświadczenia nabrałem pracując przy najlepszych projektach Polskiej sceny motoryzacyjnej oraz gigantami tej branży. Żyję z pasji do motoryzacji i tworzenia ciekawych rzeczy.

Jeśli chcesz aby Twój samochód wyróżniał się na drodze a jego wygląd zmienił się na lepsze to świetnie trafiłeś. Z pomocą spersonalizowanych projektów graficznych pomogę Ci go odmienić. Unikatowe oklejenie, projekt nowo obszytego wnętrza, poszerzający bodykit a może tylko obniżenie i zestaw delikatnych spliterów? Zajmę się wizualizacją wszelkich modyfikacji, od przymierzenia felg przez zmiane koloru do metamorfozy na prawdziwego "Race car'a". Dosłownie.

Ponadto gdy już zrealizujesz swój wymarzony projekt, lub po prostu chcesz uwiecznić dany moment mogę pomóc sesją fotograficzną lub krótkometrażowym video!

Może prowadzisz własny biznes i znudziła Cię oferta pospolitych agencji reklamowych, chciałbyś świeżego wizerunku swojej firmy? Nowe wizytówki, logo, ulotki, broszury czy banery reklamowe to żaden problem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

powrót do listy partnerów

NEWSLETTER
dołącz do nas

Zapisz