Koszt i sposób dostawy

  1. Koszty dostawy Produktu są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.
  2. Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:
    1. Czas kompletowania Produktu dostępnego w Sklepie wynosi 2 dni robocze od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę. W przypadku płatności kartą, czas realizacji Zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.
    2. Czas kompletowania Produktu na specjalne zamówienie Klienta jest ustalany indywidualnie z Klientem przed złożeniem przez niego Zamówienia.
    3. Dostawa Produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 7 dni roboczych od momentu nadania przesyłki (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).
  3. Zakupione w Sklepie Produkty są wysyłane wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej, paczkomatów InPost, usługi Paczka w RUCHu lub firmy kurierskiej (DPD).
  4. Klient może odebrać Produkt będący rzeczą ruchomą osobiście, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.
NEWSLETTER
dołącz do nas

Zapisz